סט צלחות

טווח מחירים

מוצרים שראית לאחרונה

You haven't viewed at any of the products yet.

טווח מחירים

 

צלחות מאז ומתמיד היוו חלק בלתי נפרד מן המטבח שלנו, מעבר לכך שמדובר באביזר פונקציונאלי אשר באמצעותו אנו יכולים להגיש אוכל, לאכול בצורה מסודרת ונקייה מדובר במוצר עיצובי לכל דבר ועניין. בשנים האחרונות אנו רואים עליה במודעות בקרב משקי בית רבים אשר בוחרים לרכוש צלחות איכותיות ועיצוביות אשר ניתן להשתמש בהם למגוון רחב של שימושים – שימוש יום-יומי, ארוחות שבת ולאירועים מיוחדים. כל צלחת היא בעלת אופי שונה ויש ביכולתה לשדרג את הארוחה אלפי מונים. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות סט צלחות – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של כלי ונוי פה לעשות לכם סדר.

היצע רחב ומגוון של סט צלחות

כאשר אנחנו מדברים על צלחות אנו לומדים שהיצע רחב ומגוון הוא שם המשחק, אנשים רבים מתקשים למצוא את סט הצלחות המושלם ביותר לצרכים שלהם ומוצאים את עצמם משקיעים משאבים רבים בחיפושים. אנחנו בכלי ונוי ריכזנו עבורכם את הצלחות האיכותיות ביותר מן המותגים המובילים ביותר, באתר שלנו תוכלו למצוא היצע רחב ומגוון של צלחות – כך שכל אחד יוכל למצוא את הצלחת שמתאימה לאירוע שלו.

מה המחיר של סט צלחות?

אנו למדים כי המחיר של סט צלחות הינו משתנה בהתאם למגוון רחב של פרמטרים – עיצוביות, פונקציונאליות, מספר הצלחות שרכשתם, מוניטין החברה שממנה רכשתם ומשתנים נוספים. יחד עם זאת באתר של כלי ונוי אנחנו עובדים ללא לאות על מנת להנגיש לכם צלחות בסקאלת מחירים רחבה ובמחירים אטרקטיביים במיוחד כך שתוכלו לשדרג את חווית האכילה שלכם בלי לחשוב יותר מדי.

האם ניתן לרכוש סט צלחות במשלוח עד בית הלקוח?

כלי ונוי מעריכים את הזמן שלכם ומפעילים מערך משלוחים לאורך כל רחבי הארץ, כך שלא תצטרכו לעצור את שגרת היום שלכם לשם רכישת סט צלחות. אנחנו נותנים לכם את האפשרות לרכוש מגוון רחב של צלחות במשלוח מהיר עד בית הלקוח.

אמרתם סט צלחות אמרתם כלי ונוי

כלי ונוי נותנת לכם את האפשרות לרכוש מגוון רחב של סט צלחות לצד אקססוריז וכלים לעיצוב הבית. כלי ונוי הפכה לבחירתם הטבעית של הלקוחות בישראל. מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו.

 

18% הנחה על כל האתר

בהזנת קוד קופון:
עם ישראל חי

התחל שיחה
1
צריכים עזרה? אנחנו פה...
דילוג לתוכן